Romania for everyone

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Romania for everyone » Educaţie » Van értelme szerintetek online HR képzést végenzi?


Van értelme szerintetek online HR képzést végenzi?

Posts 1 to 2 of 2

1

Sziasztok! Van értelme szerintetek online HR képzést végenzi? Most hogy elég nagy a gyerkőc, úgy döntöttem, hogy itt az idő újra belevágni a melóba valahol. Budapest vonzáskörzetében élek, korábban főként értékesítéssel foglalkoztam, de szeretnék átnyergelni HR-területre. A kérdés az, hogy tapasztalat nélkül mennyit segít, ha beiratkozok egy online kurzusra. Több lehetőséget is találtam, de egyelőre tanácstalan vagyok, hogy pénzkidobás-e.

0

2

Ha a HR érdekel, akkor egyáltalán nem szükséges, hogy bármilyen papírod legyen egy kezdő álláshoz. Jó része a HR feladatoknak nem igényel titkos tudást vagy évekig tartó magolást, és pláne ha meg közel laksz a fővároshoz, akkor elég jó eséllyel pályázhatsz junior állásokra (nyelvtudás amúgy hatalmas plusz pont!). A probléma ott van, hogy ha felvesznek, akkor csomó olyan feladattal fogsz szembenézni, amit milliószor gyorsabban megoldhatsz, ha valaki legalább már egyszer elmagyarázta hogyan is fogj hozzá. Ilyen szempontból tényleg hasznos tud lenni egy online gyorstalpaló. Velem eddig egy olyan online suli jött szembe, aho oktatnak HR-eseket, ez a Laba (itt találod őket: https://l-a-b-a.hu/lecture/hr), valamiért az algoritmus úgy döntött, hogy minden létező alkalommal amikor a facebookot megnyitom, akkor őket tolja szembe. :D

0

Quick post

Write and submit your message



You are here » Romania for everyone » Educaţie » Van értelme szerintetek online HR képzést végenzi?