Romania for everyone

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Romania for everyone » Educaţie » Programozási és adatelemzési képzés


Programozási és adatelemzési képzés

Posts 1 to 2 of 2

1

Jó napot Budapesti helyet keresek magas színvonalú programozási és adatelemzési képzéshez. Szeretnék megtanulni Pythont, megtanulni az adatbázisokkal való munkát és elsajátítani a gépi tanulást. Lehetőleg a gyakorlati ismeretekre fektetve a hangsúlyt. Ajánljon jó kurzusokat, hogy a jövőben informatikai állást kaphasson.

0

2

Helló! Kérésére mindenképpen azt tanácsolom, hogy figyeljen a Robot_dreams online iskolára. Gyakorlatorientált kurzusok széles skáláját kínálják programozásról, adatelemzésről és gépi tanulásról. Elvégeztem ott pár tanfolyamot és nagyon elégedett voltam - magas szintű tanítás, valós esetek elemzése, sok gyakorlati feladat. Ennek köszönhetően megfelelő készségeket szereztem, és a képzés után könnyen elhelyezkedtem az IT területen. Szerintem a https://robotdreams.hu/ a legjobb megoldás számodra. Sok szerencsét!

0

Quick post

Write and submit your message



You are here » Romania for everyone » Educaţie » Programozási és adatelemzési képzés